Cofnij

PATCHCORD LWL DX LC/LC 50/125 1m

Nazwa: PATCHCORD LWL DX LC/LC 50/125 1m
kod produktu: PLWL-22QD5660.1
Ilość: towar dostępny towar dostepny
Cena:Ceny dostępne po zalogowaniu
Jednostka miary: szt.

Opis produktu:

Cechy produktu

  • Niska tłumienność,
  • Kable niskopalne LSZH,
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości,
  • Zgodność z RoHS,
  • Indywidualny numer seryjny na każdym produkcie.