Cofnij

PATCHCORD LWL DX E2000APC/LC 9/125 5m

Nazwa: PATCHCORD LWL DX E2000APC/LC 9/125 5m
kod produktu: PLWL-11500940.5
Ilość: Na zamówienie
brak, towar dostępny
na zamówienie
Cena:Ceny dostępne po zalogowaniu
Jednostka miary: szt.

Opis produktu:

Cechy produktu

  • Niska tłumienność,
  • Kable niskopalne LSZH,
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości,
  • Zgodność z RoHS,
  • Indywidualny numer seryjny na każdym produkcie.