Cofnij

PATCHCORD LWL DX SC/SC 9/125 90m

Nazwa: PATCHCORD LWL DX SC/SC 9/125 90m
kod produktu: PLWL-22QD9220.90
Ilość: Na zamówienie
brak, towar dostępny
na zamówienie
Cena:Ceny dostępne po zalogowaniu
Jednostka miary: szt.

Opis produktu:

  • Przeznaczone do montażu w podstawach, dachach oraz na 19" profilach montażowych  szaf,
  • Wyposażone standardowo w zabezpieczenie pradowe oraz termostat z możliwością regulacji temperatury w zakresie 0 - 60°C,
  • Uniwersalna budowa pozwala na montaż paneli jako wlotowych lub wylotowych, poprzez odpowiednie przykręcenie obudowy do ramki mocującej,
  • Istnieje możliwość zamontowania w podstawie szafy panela wentylacyjnego wraz z panelem filtracyjnym zapewniającym filtrację zasysanego do szafy powietrza.