Cofnij

MODUŁ SFP MULTIMODE LC 2km 100Mbps 1310nm

Nazwa: MODUŁ SFP MULTIMODE LC 2km 100Mbps 1310nm
kod produktu: MOD-6841
Ilość: Na zamówienie
brak, towar dostępny
na zamówienie
Cena:Ceny dostępne po zalogowaniu
Jednostka miary: szt.

Opis produktu:

Moduł SFP Fast Ethernet, przeznaczony do instalacji wielomodowych. Wyposażony w nadajnik 1310 nm o zasięgu do 2 km. Złącza LC duplex.

 

Prędkość 100 Mbps
Złącze LC Duplex
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg 2 km
Typ światłowodu Wielomodowy (MM)