Cofnij

KONWERTER 10/100/1000 SLOT SFP

Nazwa: KONWERTER 10/100/1000 SLOT SFP
kod produktu: KN-MC-1000CS-GP
Ilość: towar dostępny towar dostepny
Cena:Ceny dostępne po zalogowaniu
Jednostka miary: szt.

Opis produktu:

 

Wolnostojący konwerter światłowodowy do konwersji 10/100/1000Base-T na 1000Base-SX/LX. Zapewnia on gigabitowe połączenie optyczne na złączu SFP oraz Auto-negocjacje po stronie miedzianej. Konwerter jest w stanie przedłużyć sygnał poprzez przesłanie go po światłowodzie do 100km. Jest on w pełni kompatybilny ze standardem IEEE802.3z i 802.3ab.
Konwerter może być umieszczony w półce (MC-CH14AC-GP) lub pracować jako urządzenie wolnostojące.

 

Dane techniczne:

  • 1000Base-T to 1000BASE-SX/LX Converter
  • Standard : IEEE 802.3z & 802.3ab
  • Interfejs: 1 x RJ-45 connector
  • 1 x SFP Slot
  • MDI/MDIX Auto-Crossover supported
  • LED: Power , DUP,FP-LINK,RX,1000,TX
  • instalacja Plug-and-Play
  • full duplex mode lub half duplex mode
  • zasilanie zewnętrzne 5V DC 1A
  • 50/125,62.5/125um multi-mode fiber ; 9/125,10/125um single-mode fiber.
  • wymiary: 26mmx 71mm x 94mm